%100 Borusan Güvencesi

Türkiye’nin ilk çok markalı yeniden pazarlama şirketi olarak, kuruluşu 2001 yılında ikinci el oto alım satım internet hizmetleri sunan Otomax’a dayanan Borusan Araç İhale, 22 yıldır Borusan güvencesiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

ihalebizimisimiz.png


Yetkin insan kaynaklarına ve güçlü bir alım satım ağına sahip olan Borusan Araç İhale faaliyetlerini geliştirir ve büyürken, Türkiye’de ikinci el araç pazarının da gelişmesine ve kurumsallaşmasına büyük katkı sağlıyor. Yenilikçi teknolojileri kullanarak hizmet yelpazesini sürekli geliştiriyor.

 

Borusan Araç İhale, üye bayilerine ihalelerle ikinci el araç sağlıyor. Düzenlenen ihalelerde sadece üye galeri ve yetkili satıcılar araç alabiliyor. İhalelerde satışa sunulan araçlar ağırlıklı olarak filo sahibi şirketler, kiralama şirketleri, finans kuruluşları, sigorta şirketleri, üye galeriler ve yetkili satıcılardan oluşuyor.

 

Borusan Araç İhale, sorunsuz devir işlemlerini garanti altına alabilmek için tüm satış işlemlerini kendisi yürütüyor. İhale sisteminde ikinci el araçlar için ekspertiz, araçların ihalelere katılımı için lojistik destek, alıcı satıcı arasındaki alım satım işlemleri için ödeme ve transfer hizmeti veriyor.

 

Borusan Araç İhale her marka ve modelden araç üreticilerinin, bayilerin katılımına açık olduğu gibi, her markaya eşit mesafede duran bağımsız yaklaşımıyla da sektörde fark yaratmaya devam edecektir.