Kredili Araç Alımı

Borusan Araç İhale, sunduğu avantajlı finansman sistemiyle müşterilerine Kredili Araç Alımı imkanı sunmaktadır. İhalelerimizden satın alınan araçlar için özel olarak geliştirdiğimiz finansman sistemimiz, nakit sıkıntısı çekmeden araç sahibi olmanızı sağlayan bir çözüm sunmaktadır.


Finansman sistemimiz sayesinde, Koçfinans ve QuickFinans işbirliğiyle 90 güne kadar kredi kullanma imkanı elde edebilirsiniz. İş ortaklarımız tarafından sunulan uygun faiz oranlarıyla kullanılan kredi, araç alımınızı kolaylaştırırken aynı zamanda nakit akışınızı da korumanıza yardımcı olur.


Bu finansman seçeneği, sizlere araç alımında esneklik ve rahatlık sunar. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ödeme planını belirleyebilir, ödemelerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kredi başvurusu ve işlemleri de hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, zaman kaybı yaşamadan araç sahibi olabilirsiniz.

 

Araç alımında finansal destek sağlayan bu sistemimizle, Borusan Araç İhale güvencesiyle araç sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Nakit sıkıntısı çekmeksizin istediğiniz araca sahip olmak için siz de hemen faydalanın!

krediliaracalimi.jpg