Yıkama

Borusan Araç İhale, müşterilerine en kaliteli ve güvenilir araçları sunmak için özenle hazırlık yapmaktadır. İhaleye çıkacak araçlar, Borusan Araç İhale tesislerine geldikten sonra kaporta ekspertizi öncesi iç-dış yıkama işleminden geçmektedir. Bu işlem, araçların temizlenmesi ve daha detaylı bir inceleme için hazır hale getirilmesini sağlar.

 

İç-dış yıkama işlemi, araçların dış yüzeyinin temizlenmesini ve iç mekanın da detaylı bir şekilde temizlenmesini kapsar. Uzman ekiplerimiz, profesyonel ekipmanlar ve temizlik malzemeleri kullanarak araçların temizliğini titizlikle gerçekleştirir. Bu sayede araçların kaporta ekspertizi öncesinde en iyi görünümünü sunması sağlanır.

 

İhale sabahı, araçlara tekrar park alanında dış yıkama işlemi uygulanır. Bu işlem, araçların son kontrollerin yapılabilmesi ve en taze görünümüyle alıcılara sunulabilmesi için yapılmaktadır. Borusan Araç İhale, hijyenik ve düzenli bir ortamda yıkama işlemini gerçekleştirerek araçların en iyi şekilde hazır hale gelmesini sağlar.

yikama.jpg